מה זה Metaverse

מה זה Metaverse?

Metaverse, מה אתה? כולנו יודעים שפייסבוק וגוגל הן המדיה החברתית ומנוע החיפוש הגדולים בעולם. אבל, מה זה Metaverse? שמעתם על זה בעבר, אבל האם אתם באמת יודעים מה זה? כאן נדבר על החשיבות של לימוד Metaverse בהקדם האפשרי כדי להפוך את העסק או הקריירה שלך למצליחים בעתיד! ראה למטה.

במה שונה Metaverse מפייסבוק וגוגל VR

הדבר הראשון שצריך לדעת על metaverse הוא שהוא שונה מפייסבוק וגוגל VR.
בעוד שחלקם ניסו ליישר את metaverse עם שירותים דומים, חשוב לציין שיש הבדלים גדולים ביניהם. עם זאת, ההבדל הגדול ביותר שתמצא בין metaverse לבין Google VR או Facebook VR קשור לבעלות. עם metaverse אתה לא רק חווה עולם – יש לך גם אחד. בניגוד לפייסבוק או גוגל, אתה יוצר עולם דיגיטלי שבו כל אחד יכול לבקר.

כיצד אוכל להשתמש ב- Metaverse היום?

Metaverse blockchain הושק זה עתה והאסימון המקורי שלו, ETP, החל להיסחר בבורסות
. כמפתח או סתם מישהו שרוצה ללמוד על הצמיחה של Metaverse ולהשתתף בה, ישנן דרכים בהן תוכל להשתמש בה היום. אחד הקלים ביותר הוא דרך WeChat: הורד אותו בחינם כאן. לאחר מכן עבור אל ארנק (ממוקם מתחת לי) -> סרוק קוד QR וסרוק את הכתובת הציבורית שלך כדי לראות את היתרה שלך. נכון לעכשיו אתה יכול להשתמש ב-ETP רק בבורסת עמית לעמית של Yunteng, אבל מהדורות עתידיות ירחיב את השירות שלה. אז, שימו לב!

למה ללמוד על Metaverse עכשיו?

ל- Metaverse יש הרבה פוטנציאל, ולמרות שיש הרבה אם מעורבים,
קשה לדמיין שאין לפחות סיכוי שהוא יעמוד בהייפ שלו. מוקדם מדי לדעת אם טכנולוגיית הבלוקצ’יין תמלא תפקיד עצום בחברה האנושית קדימה. עם זאת, מה שאנחנו כן יודעים הוא שטכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשרת למפתחים ולבונים לקחת אחריות על הממשל (ולקצור יתרונות רבים), במקום לשבת לאחור ולתת לממשלות – או לתאגידים – לקחת אחריות. זה גם משהו שכל אחד יכול ללמוד עליו (ואפשר להשתמש בו). כל כמה זמן אתה מקבל הזדמנות כזו?

לאן אני הולך הלאה?

יש הרבה משאבים שונים שבהם אתה יכול להשתמש כדי ללמוד על VR ולהתחיל ליצור פרויקטים משלך. ראשית, בנוסף למדריכי Unity שלנו, אני מציע לבדוק כמה מהמקורות הנהדרים האחרים האלה.
רבים מהם יעבדו עם משחקי דו-ממד או אנימציה – אך מכיוון שפיתוח VR/AR
שונה מהותית מפיתוח משחקי דו-ממד,
תצטרך לעשות מעט מחקר או תרגול כדי לוודא שהוא עובד עם מה שאתה מנסה. לִבנוֹת. בהצלחה! -הצוות באחדות

מאמר זה נכתב באמצעות טכנולוגית,GPT3.
וערכיה על ידי TESTAMIND

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ליעוץ או שיעור פרטי השאר כאן פרטים, ואנו נחזור אלייך.

חמישה דברים שאתה חייב לדעת​

לפני שאתה מתחיל עסק בדרופשיפינג​ ב EBAY​

סרטון הסבר : מתחיל בדקה 3:14 שניות

שים 💛 לאחר הלחיצה המתן מספר שניות ומיד תעבור לדף התודה.

הדרכה איביי
דרופשיפינג קורס