טיפים למוכר מוצרים ב- eBay

האם אתה מעוניין ללמוד עוד על מחקר eBay? החדשות הטובות עבורך הן שאפשר לעשות זאת. במאמר זה, אני אתן לך סקירה מהירה של מהו מחקר וכיצד להתמודד עם זה. אנשים רבים מוצאים הצלחה ב- eBay על ידי הפעלת מחקר eBay לפני שהם נכנסים לשוק. אם אתה עדיין לא יודע מה זה אומר, זה בעצם להסתכל על מה שאנשים קונים ומוכרים ב- eBay, כך שתוכל למצוא הזדמנויות שאחרות לא הלכו אליהן בעבר.

ישנן סיבות רבות מדוע עליך לערוך מחקר ב- eBay. האחת, אתה רוצה להיות מוכן כך שכאשר אתה מתחיל לשווק מוצר משלך, אתה כבר מבין את התיאוריות הבסיסיות מאחורי המוצר. שתיים, אתה רוצה להיות מסוגל למקד ללקוחות ספציפיים. שלוש, אתה רוצה לצובר כמה שיותר רזומה כך שהלקוחות שלך ירגישו בטוחים שהם יכולים  לסמוך עליך בכספם.

כעת, לאחר שקבענו כי עליך לערוך מחקר, מה עליך לחפש? ראשית, מצא מוצר שתרצה לקדם ב- eBay. תהיה כנה עם עצמך. לא מועיל לשווק מוצרים שאין לך ידע עליהם. לאחר שתמצא מוצר שאתה אוהב, בדוק אם יש ביקוש למוצר.

תסתכל על מורצים  . אם יש מעט מאוד או אין, ייתכן שתרצה להימנע ממוצר זה. מצד שני, אם יש הרבה מוצרים שנראים לך מעניינים, אז תוכל להקדיש מחקר שוק לכל אחד מהם. עליך לנסות למצוא כמה שיותר מידע על המוצר שלך.

לאחר שביצעת את המחקר שלך ב- eBay, עליך לשבת ולכתוב על המוצר שלך. עליך לכתוב על המוצר שלך בפרטים. אתה צריך להגיד לאנשים למה שהם צריכים לקנות את זה ממך. תן להם את כל היתרונות של המוצר וספר להם שהם ישמחו כאשר הם מבצעים רכישה ממך.

עדיף להתמקד בהיבט אחד של המוצר שלך. לדוגמה, אם אתה מוכר גאדג’טים למטבח, תוכל לכתוב על היבט זה בתיאור שלך. התמקד בהיבט אחד עבור כל מוצר שאתה מציג. עדיף לכתוב על היבט זה יותר מ -10% מהזמן. כך תוכלו באמת להיכנס ליתרונות המוצר ואנשים ירצו לקנות אותו מכם.

אל תשכח להוסיף את קישור השותפים שלך ל- eBay לאחד מרשות החברתיות. בנוסף ככל שתכלול יותר מידע בתיאור, כך יתעניינו יותר אנשים ברכישת המוצר. כמו כן, כתוב הרבה! כפי שאמרתי קודם, כתוב כמה שיותר על המוצר שלך. כך, ברגע שתתחיל למכור מוצרים ב- eBay, יהיה לך על מה לכתוב.

החלק האחרון במחקר eBay שלך הוא לקבוע אילו מוצרים אתה מעוניין למכור. ברגע שיש לך מושג כללי על אילו מוצרים תרצה למכור, יהיה קל יותר למצוא אותם. אתה עשוי אפילו לגלות שאתה כבר יודע  מה אתה רוצה למכור.  זה הזמן שבו תרצה לבדוק את מכירת המוצרים האלה ב- eBay.

לאחר שעשיתם את כל המחקר וחשבתם על המוצר שלכם, הדבר הבא שתרצו לעשות הוא לקבוע מחיר עבור המוצר. אל תקבע את המחיר נמוך מדי או גבוה מדי. עם זאת, אם אתה מוצא מוצר שנמכר היטב ב- eBay והוא לא פורסם בהרחבה, ייתכן שתרצה להגדיר את המחיר קצת יותר נמוך.

לבסוף, אל תשכח לבדוק את מדיניות eBay. ישנם כמה מוצרים שאסורים למכירה באתר המכירות הפומביות. חשוב להיות מודעים לפריטים אלה. בנוסף, אתה רוצה להיות מודע למגבלות שעלולות להיות מוגדרות ב- eBay עבור סוגים מסוימים של מוצרים. חקור את הפריטים האלה ככל האפשר לפני שתקבל החלטות סופיות לגבי מוצרים למכירה.

כעת, לאחר שעשית את כל המחקר שלך, תוכל לשבת ולחכות עד שהמכירות שלך יתחילו לזרום. זכור תמיד לזכור ש- eBay הוא אתר מהיר שבו אנשים קונים ומוכרים כמעט כל יום. לכן, אל תתייאש אם הדברים לא מסתדרים כפי שהיית רוצה. במקום זאת, המשיכו לנסות ולחקור ובסופו של דבר תתחילו להרוויח הרבה כסף.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ליעוץ או שיעור פרטי השאר כאן פרטים, ואנו נחזור אלייך.

חמישה דברים שאתה חייב לדעת​

לפני שאתה מתחיל עסק בדרופשיפינג​ ב EBAY​

סרטון הסבר : מתחיל בדקה 3:14 שניות

שים 💛 לאחר הלחיצה המתן מספר שניות ומיד תעבור לדף התודה.

הדרכה איביי
דרופשיפינג קורס