איך למכור באינטרנט

8 הטיפים המובילים כיצד למכור באינטרנט

1. לפתח תיאור כתוב היטב, קליט של המוצר כדי למכור באינטרנט

בכל הנוגע למכירות, המוצר זקוק לתיאור קליט. אז זה צריך להיות כתוב עם נימה נחמדה ופרטים ספציפיים על המוצר המתקשרים במדויק את ערכו.

על מנת לבצע מכירה, קונים פוטנציאליים צריכים להיות בעלי הבנה מלאה של המוצר. לכן תפקידנו הוא לספק תיאור מפורט של התכונות והיתרונות תוך זכור כי משתמשים בשפה לצורכי שיווק.

2. מציעים משלוח חינם והחזרות חינם כתמריץ לקנייה

הצבת משלוח חינם והחזרות חינם לחנות שלך יכולה להיות דרך מצוינת לעודד לקוחות לקנות. אפשרות נוספת היא הפעלת מכירות הדורשות סכום רכישה מינימלי.

קיום מכירה הדורשת סכום רכישה מינימלי יחייב את הלקוח להשקיע ביותר מפריט אחד מה שיוצר עבורם את התמריץ לקנות יותר ממה שתכנן במקור. עם זאת, הדבר יכול גם להוביל לתשואות רבות יותר מכיוון שהלקוח אולי לא אוהב את כל הפריטים שבחר ורוצה או יצטרך להחזיר כמה פריטים.

3. השתמש בטריגרים רגשיים כגון דחיפות או בלעדיות כדי להניע החלטות רכישה

החל מהיסודות, טריגרים רגשיים הם סוג של תוכן שכנוע שמשתמש ברגשות הלקוחות שלך כדי לקבל את התגובה הרצויה.

הדרך הטובה ביותר לחשוב על גורמים אלה היא שהם “מעוררים” רגש אצל הלקוח שלך. זה יכול להיות אושר, עצב, חרדה או התרגשות.

לכל לקוח מערך רגשות משלו ומה שמעורר אותם יהיה שונה עבור כל אדם. מיטב הקופירייטרים יידעו באילו להשתמש כדי להשפיע על קהל היעד שלהם.

4. התייחס לדאגות נפוצות של לקוחות בסעיף שאלות ותשובות (למשל, גודל)

סעיף זה אמור לענות על כל שאלה שיש ללקוחות פוטנציאליים לגבי החברה או המוצר שלך.

חששות נפוצים:

– מידות

– מדיניות משלוח והחזרה

– מדיניות פרטיות

– מדיניות החזרה עבור פריטים שנרכשו במכירה

5. למכור פריט אחד בכל פעם, לא בכמויות גדולות

הרבה אנשים חושבים שהדרך הטובה ביותר לבצע מכירה היא להציע עסקאות בכמויות גדולות. עם זאת, גישה זו עשויה להיות לא האפשרות הטובה ביותר עבור כולם. אם אתה מוכר בכמויות גדולות, יתכן שיש לך יותר מדי מלאי בגדים ויש לך כל מיני פריטים מונחים בחנות שלך. מכירה בכמויות (ובזמנים ספציפיים) תאפשר לך למכור פריט אחד בכל פעם ולתת ללקוחות שלך זמן להחליט מה הם רוצים מהחנות שלך.

6. בקש משוב לאחר כל רכישה או מכירה, והתייחס לכל הביקורות השליליות

בעידן הדיגיטלי הזה, חשוב להיות תמיד באינטרנט. אנחנו כל הזמן מופגזים במיילים, הודעות טקסט והתראות. אבל באיזו תדירות אנחנו עוצרים לקרוא בפועל את מה שנאמר על המסך? כל כך קל לנו להתעלם מביקורת או מסר שלילי אחד מבלי לחשוב על זה באמת.

אין לראות במשוב שלילי כדבר רע; במציאות, הם יכולים לספק לבעל העסק הזדמנות מצוינת לטפל בתלונות של לקוחות ולשפר את תדמית המותג שלהם. חשוב שהעסקים יתייחסו לכל תלונה ברצינות ויתאמצו לפתור את כל הבעיות שיש ללקוחות כדי לשמור על יחסים טובים איתם בעתיד.

7. הגיב במהירות אם לקוחות פונים אליך ישירות עם שאלות או חששות באמצעות ערוצי מדיה חברתית כמו Facebook Messenger ו- Instagram Message

אם אינך משתמש בבוט כדי להשיב לשאילתות של לקוחות, אתה מפסיד הזדמנות. הסיבה לכך היא שלקוחות אוהבים לפתור את השאילתות שלהם במהירות.

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא שהבוט שלך אמור להיות מסוגל להתמודד עם משימות בסיסיות כגון פתרון בעיות, מענה על שאלות פשוטות או מתן מידע בסיסי על החברה שלך.

הדרך הטובה ביותר לוודא שהלקוחות שלך מרוצים מהתגובות שהם מקבלים מהבוטים, היא על ידי מעקב אחר מה שהם אמרו בנושא וכיצד מתנהלות השיחות האלה. על ידי מעקב וניסיון להבין מה הצרכן של הלקוח, תוכל לספק לו שירות טוב יותר וליצור לקוחות מרוצים יותר בעתיד.

8. ספק תמונות מקצועיות שיוצרות עניין במוצר שלך, השתמש בתמונות ברזולוציה גבוהה

תמונות הן אחד הכלים החזקים ביותר בשיווק. הם יוצרים חיבור עם הקהל שלך ויכולים לעזור לך להבדיל את המוצר שלך מהמתחרים שלך. אז על מה כדאי לקחת בחשבון בעת צילום תמונות מקצועיות?

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור הוא שאנשים יתייחסו לאנשים אחרים יותר מכל נושא אחר. אם יש לך מישהו בתמונה, זה תמיד ימשוך את תשומת לבו של אדם. ישנן שתי דרכים לעשות זאת: או שהם מסתכלים על מישהו או שהם מסתכלים על המצלמה. טיפ טוב הוא להשתמש באביזר כך שיש להם מה להסתכל שמקל עליהם להרגיש מחוברים לתמונה ולכן למוצר שלכם.

כתיבת תגובה

No more posts to show

ליעוץ או שיעור פרטי השאר כאן פרטים, ואנו נחזור אלייך.

No more posts to show

חמישה דברים שאתה חייב לדעת​

לפני שאתה מתחיל עסק בדרופשיפינג​ ב EBAY​

סרטון הסבר : מתחיל בדקה 3:14 שניות

שים 💛 לאחר הלחיצה המתן מספר שניות ומיד תעבור לדף התודה.

הדרכה איביי
דרופשיפינג קורס